Wesołych Świąt !

Życzenia

13 urodziny!

Dziś obchodzimy 13 urodziny istnienia naszej firmy.

Wszystkim partnerom, Klientom, dystrybutorom serdecznie dziękujemy za zaufanie oraz współpracę. Życzymy sobie i pozostałym kolejnych lat sukcesu !

laser13 (1)

Dzień Świętego Patryka

Dzisiaj już nie tylko w Irlandii, ale również w wielu innych miejscach świata obchodzony jest Dzień Świętego Patryka. W tym dniu w miastach organizowane są parady, tańce oraz różnorodne zabawy. W przypadku kiedy przypada ono w czasie wielkiego postu – co zdarza się dosyć często – irlandzki kościół udziela dyspensy można więc się bawić i pić alkohol. Irlandczycy w tym dniu preferują ciemne piwo oraz tradycyjnie piją tzw. dzban Świętego Patryka – whisky ze specyficznego naczynia z podłużnym dziubkiem. Ma to odniesienie do legendy jakoby św. Patryk trafił kiedyś do szynku w którym barmanka oszukiwała – lała za mało alkoholu, św.Patryk postraszył ją ogniem piekielnym i barmanka już nie szczędziła swoim klientom. My dla naszych czwartkowych klientów mamy irlandzki otwieracz!

św.Patryk

Ryby

Dnia 19 lutego księżyc wchodzi w znak Ryb – zwiastuje to okres chwilowego spokoju. Osoby urodzone w okresie od 19.02 do 20.03 podobno są osobami uprzejmymi, emocjonalnymi oraz nieugiętymi w dążeniu do obranego sobie celu. Charakter jest bez wątpienia cechą osobniczą i nie będziemy spekulować nad usposobieniem osób urodzonych pod tym znakiem. Jednak jednego możemy być pewni – my precyzyjnie wycieliśmy ryby !

Ryby daria

Detale małe i duże

Dzięki wykorzystaniu nowych technologii oferujemy szeroki wachlarz  usług związanych z wykonaniem detali. Nie są dla nas problemem miniaturowe elementy ,ani ogromne konstrukcje !

małe

20160126_123921

 

2016a

Link to this post

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

gwiazdka15

Świąteczny nastrój

Druga połowa grudnia kojarzy się już tylko ze Świętami Bożego Narodzenia. W domach zaczynają się porządki, pieczenie pierników oraz lepienie pierogów. W sklepach moc świątecznych
dekoracji można zauważyć już od listopada. Mimo nie do końca zimowej pogody za oknem, nas również ogarnął świąteczny nastrój. Z racji tego postanowiliśmy wyciąć laserowo oraz pomalować małe świąteczne choinki, które można przywiesić i ozdobić nimi dom! Są wykonane w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i zielonej, pięknie się prezentują oraz są bardzo lekkie.
Jak Wam się podobają ?

IMG_20100227_104123-crop

 

IMG_20100227_112807-crop

 

IMG_20100227_113205-crop

 

IMG_20100227_114203_1-crop

Prasy krawędziowe

Jest na rynku dość duży wybór maszyn do formowania blach na zimno. My wybraliśmy prasy krawędziowe. Dzięki sterowaniu CNC (Computerized Numerical Control) zaginają bardzo dokładnie, gwarantują powtarzalność kąta gięcia elementu, pozwalają dostosować narzędzia do materiału. Krawędziarka jest jedną z odmian prasy w której odpowiednia powierzchnia pozwala kształtować blachę wzdłuż krawędzi wyznaczanych przez stempel i matrycę. Matryca znajduje się pod blachą, która ma być poddana gięciu aby zachować jej zewnętrzny wymiar gięcia, stempel natomiast naciska od góry blachę, aby ukształtować w niej pożądany kąt. Prasa posiada równoległe siłowniki hydrauliczne pozwalające na ruch narzędzia z regulowaną prędkością i siłą. To rozwiązanie daje możliwość zginania elementów pod ściśle określonym kątem.

20151119_151544 (2)

Pomysł to pierwszy krok !

Masz już wybrany detal który chcesz wykonać, a jednak myślisz, że czegoś mu brakuje? Może wolisz stworzyć własny, ciekawy projekt jednak nie jesteś pewien, czy potrafisz go narysować wedle własnych założeń? Nie martw się, tak naprawdę ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia! Możesz samodzielnie go narysować lub przyjść do nas i przedstawić swój pomysł naszym technologom – z pewnością go rozrysują oraz pomogą dobrać najlepsze rozwiązania technologiczne dla tworzonego elementu. Jesteśmy w stanie wyciąć strumieniem lasera dowolnie zaprojektowany kształt oraz zapewnić jego 100% powtarzalność.

20151028_123847_LLS

 

20151028_124259